UZYSKAJ DO 56%
WIĘCEJ WITAMIN!

Niezależne testy przeprowadzone na terenie
Światowego Szwajcarskiego Instytutu Witamin
dowiodły, że wyciskarka VitaJuicer uzyskuje
więcej soku, produkuje mniej odpadów i
wydobywa znacznie więcej witamin!

NOVIS PROBLENDER 1.9L

Pojemnik Novis ProBlender 1.9L jest idealny do przygotowywania koktajli, gorących lub zimnych zup, mrożonych deserów i pokruszonego lodu.
Zawiera bezprzewodowy system bezpieczeństwa Novis. Wykonany z materiału Tritan bez BPA. Kielich działa ze wszystkimi produktami Novis ProBlender.

ZESTAW STARTOWY NOVIS

Zestaw startowy Novis to idealny kompan do codziennego spożycia owoców i warzyw.
Cztery ekskluzywne kryształowe szklanki z polerowanymi ogniowo obręczami i dzbankiem wygodnie leżą w dłoni i można je myć w zmywarce.  Mieszadełko jest wykonane ze stali nierdzewnej.

DESKA DO KROJENIA NOVIS

Deska do krojenia Novis z praktycznym rowkiem do soków ułatwia przygotowywanie owoców i warzyw do Novis VitaJuicer lub Novis ProBlender. Wszystko można myć w zmywarce.
Zestaw pięciu pozycji składa się z:
1 x deska do krojenia Novis z rowkiem na sok
1 x nóż uniwersalny Novis 23,5 cm
1 x nóż warzywny Novis 20 cm
2 x osłony nożowe Novis

Zestaw kielichów personalnych On-The-Go - 0,6l

Kubek Novis On-The-Go jest smukły, stylowy, bezpieczny i zaprojektowany specjalnie tak, by wpasować się w Twój szybki tryb życia. Użyj go by przygotować smoothie czy shake'i na śniadanie i zabierz je ze sobą by dodać sobie energii w czasie wspinaczki czy wycieczki rowerowej lub by nawodnić się po treningu. Prosty w użyciu i w czyszczeniu, jest idealnym dodatkiem do Twojego ProBlendera i pozwoli Ci zadbać o zdrowie również poza domem.